Charlotte Bobcats (7–9) még nem került be soha a rájátszásba, de mostani szereplésük ígéretesnek mutatkozik. A figyelmes védekezéshez újabban eredményes támadójáték párosul, ezt folytatva változtathatnak sorsukon. Idénykezdéskor csúnyán leszerepeltek Bostonban (okt. 28), a 92-59-es végeredmény is azt mutatja, hogy a pálya mindkét oldalán pocsékul teljesítettek. Jelenlegi jó formájuknak köszönhetően az ötödik sorozatos sikerért küzdhetnek otthonukban. Indiana és Toronto után, meglepően a Clevelandet is legyőzték (94-87) pénteken, majd rá egy napra Washingtonban 16 ponttal dobtak többet, mint a varázslók. Nem szabad elfeledni, hogy a sikereket egy hetes vereségsorozat előzte meg. Utolsó meccsükön jól működött a támadás, Derrick Brown 16 perc alatt 10 pontot dobott, öt csapattársa pedig mind tíz pont fölött. 46%-os hatékonysággal dobtak, tíz próbálkozásból 4 hárompontos született. Gerald Wallace három mérkőzésre visszatekintő átlaga 25,3 pont, teljes szezonban 15,9-et dob, másodikként, Stephen Jackson mögött - 16,9 p. Wallace ugyanakkor a liga harmadikja, ami a szedett lepattanókat illeti (11,8). A Boston Celtics (13–4) szintén négy győzelem után állhat harcba a következőért, nehezen megállítható offenzívájuk kemény teszt ellé állítja a házigazdát. A bostoniak 52,2 százalékot dobtak vasárnap Miami ellen, és utolsó négyben 107,0 pontot átlagoltak. Győzelmükön, Miami-ben, Kevin Garnett 24 pontos teljesítményéhez besegített Rajon Rondo és Kendrick Perkins dupla-duplája. Rondo 13 p és 11 assziszttal végzett, míg Perkins 14 ponttal és 13 szerzett lepattanóval.

Charlotte Bobcats - Boston Celtics   2.40 - 1.59

Fórum - NBA 2009/10

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.