Dallas (19-8) pénteken hosszabbításban otthon kikapott a Houstontól (116-108) és Nowitzki is lesérült. Carl Landryvel ütközött a második negyedben, miután elhagyta a pályát többet nem tért vissza az öltözőből. Mai szereplése is még kétséges, mivel szombaton sem edzett a csapattal. De Nowitzkivel a keretben is elvesztették az utolsó négy párharcot Clevelanddel. Dirk idei pontátlaga 26,1. Lepattanókból 8,1-et szerez per meccs. Pénteken Jose Juan Barea 23 pontot ért el, ami idén személyes rekordjának számít. J.J. Barea kezdő volt az utolsó hat játékban, ilyen szerepben 15,2 pontot és 4,3 asszisztot átlagol. Houston a Mavericks öt sorozatos sikerét szakította meg.
Cleveland (20-7) a hatodik győzelemért utazik Dallasba, ahol utolsó két alkalommal ők diadalmaskodtak, főleg Jamesnek köszönhetően. A novemberi találkozón (Cleveland 111 - Dallas 95) 25 ponttal és 12 assziszttal végzett. Clevelandnek lehetősége nyílik bizonyítani a nyugati elit ellen: ma Texasban, holnap Arizonában (Suns ellen) majd karácsonykor Lakers-szel szemben. Bár győztek pénteken Milwaukee ellen, pontszerzésben csak 85-ig jutottak. LeBron közel került egy tripla-duplához, Mo Williams 17 pontjából tízet a harmadik negyedben dobott. Cavs-nél csak Leon Powe sérült.

Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers   1.80 - 2.05

Fórum - NBA 2009/10

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.