A Nyugati főcsoport legjobbja elleni siker után, több önbizalommal játszhat a Toronto Raptors. A Raptors és mai ellenfele, a Heat, szoros küzdelemben vannak a Keleti csoport rájátszást biztosító helyeiért. Toronto (23-22) a keleti csapatok közt a hatodik, egy és fél játékkal Miami (23-21) mögött, és kis távolságra Chicago és Charlotte előtt. Raptors és Heat harmadik alkalommal találkoznak, mindketten egyszer nyertek, otthoni sikert aratva. Utoljára, a szezonban, március végén mérik össze erejüket. Toronto utolsó tíz otthoni szereplésén kilencszer nyert, ezek közt a vasárnapi 106-105-ös vasárnapi győzelem, L.A. Lakers ellen. 1,2 másodperccel a vége előtt Turkoglu dobhatott két büntetőt, s higgadtságával fontos meccset döntött el csapata javára. Ez volt hatodik meccsükben a negyedik siker. A Miami Cleveland elleni mérkőzése hasonló különbséggel dölt el, de a vesztes fél a Heat volt. Dwyane Wade utolsó próbálkozása nem talált a gyűrűbe, bár már megszoktatta a közönséget meccset nyerő dobásokkal. Így a harmadik sorozatos győzelem elmaradt a floridaiaknál. Wade két fontos szabaddobást is kihagyott, mikor 41 másodperc volt még hátra a játékból, ugyanakkor 32 ponttal végzett, de második félidőben csak kettőt szerzett. Idegenben, Toronto ellen, öt utolsó játékban 34,2 pontot átlagolt. Chris Bosh 28 pontot dobott a december 15.-i találkozón - 115-95 Miami javára - és 30,3-at átlagolt utolsó három szereplésén ellenük. CB4 18 pontot, 13 lepattanót gyűjtött Lakers ellen, ez a 32. dupla-duplája, eggyel kevesebb, mint ,az ezen a téren első, Dwight Howardnak. Turkoglu, bár meccset nyert, gyengécskén játszik mostanában. Andrea Bargnani, miután egy meccset kihagyott, 22 pontos teljesítménnyel tért vissza. November 20.-án 24-et dobott Miami ellen, egy 120-113-as győzelmen.

Toronto Raptors - Miami Heat   1.59 - 2.40
Fórum - NBA 2009/10

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.