A Karácsonyi pihenő után jön a folytatás a darts világbajnokságon, mégpedig a maradék 6 harmadik körös meccsel. A negyeddöntőbe már bejutott Taylor és a tavalyi finalista Hamilton is, de még 6 hely kiadó és igen izgalmasnak ígérkező meccsek előtt állunk.

A nap egyik legkiélezettebb találkozójának ígérkezik ez, de én nem lepődnék meg, ha a Varázsló 4-1 vagy 4-2-es eredménnyel jutna tovább. Chizzy az előző körben sokat köszönhetett ellenfelének, ami furán hangozhat, ha az eredményt megnézzük (4-1). Mind az öt szett döntőlegben dőlt el, ráadásul Gurneynek szinte mindig előbb volt a szettért nyila, mint Chisnallnak, viszont a kvaliból érkezett játékos rendre beremegett, míg a rutinosabb és jóval előrébb rangsorolt Chizzy ezt keményen büntette, akinek egyébként az átlaga nagyon rendbe volt, hisz közel 100 körüli, ami 25 legre levetítve teljesen korrekt. A kiszállója 40% körül volt, ami szintén nem rossz. Hiába ezek a jó számok, játékban valahogy még is úgyjött ki, hogy szinte folyamatosan hátrányból kellett visszakapaszkodnia a szettben, ami Whitlock ellen 100%, hogy nem fog beleférni, pláne, ha az ausztrál hozza az eddigi jó formáját. Osborne ellen jó volt az átlaga, a duplákat pedig különösen jól találta el, és ami az ő játékában benne van azok a magas kiszállók. Legutóbb is megoldott egy befejezést 164-ről, de e-mellett volt másik 100 feletti kiszállója is. Engem eddig sokkal jobban meggyőzőtt Whitlock játéka, viszont várhatóan Chizzy átlaga jó lesz, így a Varázslótól sem fér bele sok hiba, pláne nem fontos pillanatokban. De eddig magabiztos volt, tehát bízok benne, hogy most is kiváló formát mutat majd. Esik egyébként a szorzója, ugyanis az elmúlt napokban 1.60 felett is lehetett tenni.

Tipp: Whitlock 1.57
Tipp erőssége: 6/10

Fogadj a Darts világbajnokságra a bet365-ön!

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.