Sok hiányzója van a hazai együttesnek, amit mindenképp kihasználna a Bajnokok Ligájában szereplő Szarkák csapata. Olyan meccsen van túl a Sheffield United, amit nehéz lehet megemészteni. Kirajzolódik egy minta az utolsó percekben kapott góljaik kapcsán, fogadni is érdemes lehet rá! Eközben minden rangadót elbukott a Newcastle, szóval csalódott klubok néznek szembe egymással!

2023 szept 24. 17:30

Sheffield United egy rakás sérült játékossal

Egy csapatnyi játékos, összesen 11 név szerepel a Sheffield United sérült listáján: Ben Osborn, John Fleck, Max Lowe, Oliver McBurnie, George Baldock, Daniel Jebbison, Rhian Brewster, Rhys Norrington-Davies, John Egan, Yasser Larouci, William Osula, Ismaila Coulibaly. Nem mindenki alapember, de a variációs lehetőségek számát jelentősen lecsökkenti ennyi hiányzó. Cserélni is nehezebb, pedig nagyon úgy tűnik, hogy fizikális gondokkal is meg kell küzdeni Paul Heckingbottom mesternek.

Az átigazolások során szintén elvesztette néhány fontos bástyáját Heckingbottom, elég csak Illiman Ndiaye-re gondolni. A szenegáli támadó az előző bajnoki idényben 14-szer volt eredményes és 10 gólpasszt adott. Érzékeny veszteség továbbá Sander Berge is, a norvég középpályás 6-szor talált be az ellenfelek hálójába és 5 gólpassza mellett, a játékszervezésben fontos láncszem volt a tavalyi évadban. Nehéz helyzetben Heckingbottom, jönnek már a cikkek a menesztésével kapcsolatban.

Rendre elveszti előnyét a Sheffield United

Valami lehet a kondícióval és figyelemmel, mert a második félidőkre rendre visszaesik a Sheffield. Érdekes minta rajzolódik ki, labdarúgásra történő fogadás során használható. A második fordulóban kiegyenlítettek a Nottingham elleni bajnokin, aztán a 89. percben gólt kaptak, és végül vereséget szenvedtek. Egálra jöttek fel a hibátlan gépezetnek tűnő Manchester City elleni találkozón is, de jött Rodri a 88. minutumban, és veszített a Sheffield. Félidőben előnyben voltak az Evertonnal szemben, majd a végén döntetlen. És akkor ott van a legutóbbi meccsük, aminek utolsó találata alább látható.

Kulusevski győztes gólt szerez a Sheffield ellen a 99. percben:

Heckingbottom a bírót és segédeit okolta a Tottenham elleni vereség miatt, de nem volt kötelező összeomlani az utolsó pillanatokban. Történt ugyanis, hogy a legutóbbi Premier League összecsapásuk során, Gustavo Hamer révén megszerezték a vezetést a Spurs otthonában. Talán már örültek a győzelemnek, de a 97. és 99. percben gólokat kaptak, és elvesztették a három, majd az egy pontot is.

Newcastle United a mérkőzés favoritja

Nem tökéletes a helyzet a Newcastle Unitednél sem, legyőzték az Aston Villát és legutóbb a Brentfordot, de az élmezőnyben záráshoz fontos lett volna a rangadókon is jól teljesíteni. Legyőzte a Liverpool őket, nem bírtak a Brightonnal és Manchester City-vel sem. Ettől függetlenül a találkozó favoritja a Szarkák együttese, sokkal szervezettebb, jobb kerettel rendelkezik, mint a Sheffield. A bet365-nél a vendégek sikere 1.45-ért játszható, de én inkább a kései gól felé fordulok!

szeptember 24., vasárnap

A cikkben közölt oddsok a(z) Bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2023 szeptember 21. 13:4 UTC.

• Sheffield United - Newcastle United tipp

Lesz gól 78:59 után
    Bet365
    1.83

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.