Nyerni tudnak a favoritok vagy meglepetések születnek? Szerintem mindkettő.

MsHK DOXXbet Zilina - HKM Zvolen

Két pocsék formában játszó együttes csap össze ezen a találkozón. A zsolnaiak amilyen jól kezdték az idényt, olyan pocsékra sikerült a fojtatás. Múlt vasárnap végre sikerült győzniük. A Skalicát verték 5-3-ra, viszont a játék képe nagyon siralmas volt. Pénteken már ennek megfelelően 4-1-re ki is kaptak egy viszonylag verhető Martintól. A mai ellenfél a HKM Zvolen lesz. Hiába jött a tapasztalt Supler vezetőedzőnek, az eredmények egyelőre elmaradnak. Érthetetlen számomra, hogyan tudott ugyanez a csapat múlt idényben főlényesen diadalmaskodni. Mindenestre van javulás a játékban, de ezt a csapat tagjainak is el kell hinniük. Aki ma nyer, az egy nagy lépést tehet a rossz forma leküzdéséhez. Hat pontos találkozónak is nevezhetjük ezt az összecsapást. Kevés gólt várok, óvatos, defenzív játékot, ahol mindketten a kivárásra fognak játszani. Tipp: under 5.5.

HKM Zvolen

Nyernie kell a zólyomi csapatnak. (Forrás: Wikipédia)

HK 36 Skalica - HK Poprad

A poprádiak pénteken pöstyén ellen hamar hátrányba kerültek, csakhogy aztán olyasmi történt, amit ilyen szinten ritkán látni. Kilenc perc leforgása alatt 5 gólt szereztek, s ezzel szinte el is döntötték a találkozó sorsát, már az első harmadban. Végül 6-4 lett a végeredmény. Két vereség után, kellet is ez győzelem, mint egy falat kenyér. Most picit felszabadultabban utazhatnak Skalicába. A HK 36 nyerni tudott legutóbb idegenben a HK Zvolen otthonában. Rengeteg energiát kivehetett a csapatból ez a találkozó, mivel sok a sérült és kénytelen három sorra játszani. Mindenesetre Skoliak és Lazo kiválóan játszott, de az igazság az, hogy, ha a Zvolen kihasználja a sok helyzetet, akkor pont nélkül utazott volna haza. Most viszont újabb forduló, és egy újabb nehéz ellenfél, akinek nincs mit veszíteni. Sok gólt várok. Mindkét csapat inkább a támadásban jeleskedik, mintsem a védekezésben. A Pinnacle Sports kínálja a legjobb szorzót az over 5.5-re. A sok sérült, és a kimerültség végett, egy vendég győzelmet is el tudok képzelni a bátrabbaknak. A bet365 majdnem a háromszorosát fizet vendég győzelem esetén.

HC 05 Banská Bystrica - MHC Mountfield Martin

A HC veretlenségét a nyitraiak szakították meg pénteken. Nagyon szoros találkozó volt, amit az emberelőnyös szituációk döntöttek el. Mindenesetre kiváló formában van a vendéglátó. Múlt vasárnap, az éllovas kassaiakat is verni tudta. Országh a volt kiváló támadó, jó munkát végez a csapattal. Egyértelműen számomra az idény meglepetés csapata. Az MHC Martin inkább hazai környezetben gyűjti pontjait. Idegenben nem sok vizet zavar,és ez ma se lesz másképp. A hazai csapat a pénteki vereség után újra győzni akar, míg a vendégek az erejüket a hazai találkozóra tartalékolják. Sima HC 05 sikert várok. A forduló legbiztosabb tippje számomra. A Tipicónál 1.5-ért megjátszható.

HC Kosice - SHK 37 Piestany

Kassa még mindig az első, viszont előnye már csak három pont. Pénteken a Dukla Trencint verte 2-1-re. Első két harmad tűrhető volt, de a harmadikban már akadtak jócskán gondok. Több ízben Hyláknak köszönhette a három pontot, mert kiválóan védett. Laci Nagy nem biztos, hogy játszani fog ma este, mivel nem fejezte be a találkozót pénteken. Svatos is sérüléssel bajlódik, az ő játéka szintén kérdéses, míg Pasek még lábadozik a vakbél műtétet követően. Viszonylag sima hazai siker várható. Kassa kerete elég széles, ezért még ha a két NHL-es csatár ki is dőlt, egy közepes szintű csapat ellen, mint a mai ellenfél, elég kel, hogy legyen a jelenlegi keret. Bicek a volt Stanley Kupa győztes szerezte pénteken a csapat két gólját, tehát jó formának örvend. A kassaiak igazi ereje viszont abban rejlik, hogy minden sor képes gólokat szerezni. Nem lehet ellenük csak egy, vagy két sorra koncentrálni. A kassai Steel Aréna az Extraliga legszélesebb jégpályája. Itt nehéz védekezni, mert sok a terület. A vendégek védekező stílusának nem terem majd babér. Hazai sikert várok, amire elfogadható 1.4-es szorzót kínál a bet365.

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.