Alexander Zverev nem úgy kezdte a tornát ahogyan azt remélte és a második forduló sorsdöntőnek bizonyulhat.

A német játékos (ATP 7.) veresége a Daniil Medvedev elleni meccsen nem volt a legnagyobb meglepetés, hiszen nemrég a párizsi Master-torna döntőjében is legyőzte őt az orosz, viszont az aggasztó lehet számára, hogy ezúttal még a döntő játszmáig sem ért el. A csoportból való kijutási esélyei így eléggé lecsökkentek a 2018-as bajnoknak. Alexander Zverev a második fordulóban az a Diego Schwartzman (ATP 9.) ellen játszik, aki szintén elveszített meccsel kezdte a londoni világbajnokságot. Diego csak öt gémet gyűjtött összesen Djokovic ellen és ilyen körülmények között, neki is nagy szüksége van a győzelemre. Zverev és Schwartzman négy alkalommal csaptak eddig össze egymással, a mérleg 2-2-t mutat, viszont kemény borításon 2-1-re vezet a német teniszező és a legutóbbi meccsüket is ő nyerte október végén Kölnben.

A játéknap második meccsének tétje a Tokió 1970 csoport vezetése két meccsgyőzelemmel. Novak Djokovic (ATP 1.) és Daniil Medvedev (ATP 4.) acélos kezdése izgalmas mérkőzést ígér. A bukmékerek szerint a szerb az esélyesebb, a hat egymás elleni összecsapásból négyet nyert meg. A legutóbbi három mérkőzésükből viszont Daniil kettőn győzött (Monte-Carlo, Cincinnati 2019) és mindhárom meccsen döntő szettre volt szükség.

Ne feledd, hogy az ATP Finalsra megtett fogadásaiddal egy 3,2 millió forintos nyereménysorsoláson is részt vehetsz.

Fogadj az ATP Finalsra!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020.11.17. (08:55).