A japán játékos több, mint egy évet kihagyva, 2020 szeptemberében tért vissza a pályára, de azóta csak két meccset nyert összesen. Az első fordulóban egy olyan ellenféllel találkozik, aki elődöntőt játszott tavaly a US Openen és negyeddöntőt a Roland Garroson.

Kei Nishikori (Fotó: Leonard Zhukovsky / Shutterstock.com)
Február 08     Kei Nishikori - Pablo Carreno Busta    3.35    1.33

Bár 2019-ben az egyetlen egymás elleni összecsapásukon Nishikori (ATP 41.) ugyanitt, Melbourneben verte egy roppant kiélezett, öt játszmás meccsen Pablo Carreno Bustát (ATP 16.), ezúttal a spanyol keményen visszavághat. Az ausztrál Grand Slam-tornát megelőző ATP Kupán is a spanyol szerepelt jobban. Pablo két meccset nyert és egyet döntő játszmában veszített, Nishikori pedig kettőt veszített. Összegezve, nehezen képzelhető el, hogy Nishikori egy szettnél többet tud majd nyerni ezen a mérkőzésen.

Ne feledd, hogy fogadásaiddal részt vehetsz az Australian Open fogadás bajnokságon is.

Fogadj az Autralian Openre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021.02.07. (14:20).