Voltak, vannak és lesznek is csodák a foci világában, de ez most nem az a pálya.

Szerda este a Bayern München otthonába látogat az SS Lazio csapata, amely 4-1-es hátrányból vág neki a BL-nyolcaddöntős visszavágójának.

Az olasz fővárosban játszott odavágón a bajorok tulajdonképpen már az első félidőben pontot tettek arra kérdésre, hogy milyen kimenetellel fog zárulni a találkozó, ugyanis 45 perc játék után 0-3 volt az állás. A második játékrészt is a német csapat kezdte góllal, amelyre nem sokkal később válasz is érkezett, de mivel eztán már nem született több találat, a meccs 4-1-es Bayern-sikerrel ért véget.

Az első meccs eredményének ismeretében látsz fantáziát a Lazio továbbjutására kínált 100 feletti szorzóban?