Eddig minden jel arra mutat, hogy a Hertha ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.

A Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC csatájával rajtol el péntek este a német Bundesliga harmadik fordulója.

Egészen jó rajtot vettek a csikók az új szezon első két fordulójában, ahol először  3-1-re verték a Hoffenheim gárdáját, majd 2-2-es döntetlenre végeztek a Schalke otthonában. Teljesen rendben van ez a két eredmény, ami mondjuk szebb is lehetett volna, ha nem érkezik Gelsenkirchenben a hazaiak 93. percben szerzett egyenlítő gólja.

A berlinieknek semmi okuk nincs az örömködésre, két meccsen szereztek egy pontot, ami már most arra enged következtetni, hogy ez a szezon sem arról fog szólni, hogy milyen pozitív változásokon ment keresztül a gárda.

Tippek, vélemények?

A 3. forduló programja:

augusztus 19., péntek

augusztus 20., szombat

augusztus 21., vasárnap

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-08-18, 05:30