Tégy minél több élő (LIVE) vagy mérkőzés előtti (PRE-MECI) fogadást kedvenc sporteseményeidre és kvalifikáld magad a 2023. december 2-án Bukarestben megrendezésre kerülő élő fogadásbajnokságon elérhető 10 hely egyikére.

A bukaresti döntőn megnyerheted a 26.500 RON nyereményalap egy részét, valamint további meglepetés díjakat!

Hogyan vehetek részt az Unibet Open Live Betting Championship versenyen?

1. Regisztrálj az Unibeten!
  2. Jelentkezz a versenyre.
  3. Tegyél annyi élő és/vagy mérkőzés előtti fogadást, amennyit csak szeretnél bármelyik sporteseményre 2023 október 20. és 2023. október 29. között, így gyűjtve pontokat a döntőbe jutásért.
  4. A ranglista 5 legtöbb pontot összegyűjtő játékosa egy csomagot kap a december 2-án Bukarestben megrendezésre kerülő Live Betting Championship versenyen való részvételre.
  5. A döntőbe jutó játékosokkal az ügyfélszolgálat 72 órán belül felveszi a kapcsolatot.

Légy te az ország egyik legjobbja!

Felhasználási feltételek

• A promóció október 20-án 00:01 CET-től 2023. október 29-én 23:59 CET-ig tart.
  • A promócióban való részvételhez be kell jelentkezned.
  • A promócióban csak a legalább 1.40-es szorzóval rendelkező fogadószelvényeken tett nyertes fogadások számítanak. Az ajánlat minden fogadásra érvényes (beleértve a mobiltelefonon keresztül elhelyezett fogadásokat is).
  • A kifizetett fogadások nem számítanak bele a promóció teljes rangsorába.
  • A selejtezőkör végén az első 5 játékos kvalifikálja magát a bukaresti nagydöntőre.
  • A selejtező során a ranglista napi frissítései csak az előző nap 00:01 és 23:59 között (CET) elhelyezett nyertes fogadásokat veszik figyelembe.
  • Ha a kvalifikációs ranglistán 2 játékos azonos pontszámmal szerepel, akkor a győztes az a játékos lesz, aki a legtöbb nyertes fogadást kötötte. Ha két játékosnak azonos számú fogadása van, akkor a győztesnek azt a játékost jelölik ki, akinek a nyertes fogadása a forduló során a legmagasabb oddsot hozta.
  • A ranglistát a promóció teljes időtartama alatt minden munkanapon 15.00 CET előtt frissítik.
  • A naponta frissített ranglistán megjelenő pontszámot a tét (RON) euróra történő átváltása után adják meg.
  • Ha már kaptál meghívót erre a versenyre, és megnyertél egy csomagot és az online fogadási bajnokság promócióját, akkor a két meghívó közül csak az egyik lesz érvényes, és egy esetleges második csomagért nem jár kompenzáció, és nem is vihető át egy másik promócióra.
  • Játékosonként csak egy csomag nyerhető a bukaresti élő fogadási bajnokság döntőjén.
  • Ha megnyered a csomagot, de nem tudsz részt venni az eseményen, a nyereményt elveszíted.
  • Az Unibet fenntartja a jogot, hogy bármikor megváltoztassa vagy törölje a promóciót.
  • Az élő fogadási döntő 3 órán át tart, és a játékosok 100 virtuális eurót kapnak tétek elhelyezésére. A verseny 10 résztvevő között zajlik.
  • Az élő fogadási döntő során a győztes és a helyezés a játékosok számláján a döntő végén lévő virtuális egyenleg alapján kerül meghatározásra.
  • Az élő döntőből származó nyereményeket kizárólag a játékosok Unibet számlájára fizetik ki.
  • A döntő során a játékosoknak legalább 30 élő fogadást kell megtenniük. A kombinált fogadások is érvényesek az élő döntő alatt.
  • A promócióra az Unibet általános szerződési feltételei vonatkoznak.
  • Utolsó frissítés: 04/10/2023.

Borítókép: Shutterstock.com/Ioan Panaite/Unibet