Minden adott ahhoz, hogy egy igazán emlékezetes elődöntőt játsszon a két csapat.

Néhány nap szünet után az Olaszország - Spanyolország elődöntős mérkőzéssel folytatódik kedd este a labdarúgó Európa-bajnokság, a helyszín a londoni Wembley stadion lesz.

Az olasz válogatott alaposan rácáfolt azokra a hangokra, amelyek azon a véleményen voltak, hogy a torna nem a Roberto Mancini vezette gárda jó teljesítményéről fog szólni. A kezdetek után szép lassan beigazolódott, hogy bizony az egyik legfőbb esélyes a Squadra Azzurra lett, amely az Ausztria elleni döntetlent nem számítva, minden meccsét megnyerte.

A spanyol csapat sem teljesen érdemtelenül jutott el az elődöntőig, bár az olaszokkal ellentétben akadt néhány olyan mérkőzése, mikor erősen rezgett a léc. Ezek közé tartozott a horvátok elleni nyolcaddöntő és a svájciak elleni negyeddöntő is, ezeken a meccseken csak kemény túlórázás árán ért célt a háromszoros eb-győztes.

Szerinted melyik csapat lesz majd ott a vasárnapi finálén?

Nincs fogadás döntetlenre Spanyolország @ 2.00

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021-07-06, 05:15