Nem igazán akad olyan pont, ami az Újpest mellett szólna, épp ezért lehet veszélyes ellenfele a Vidinek.

Az Újpest a tizenegyedik, a MOL Fehérvár a harmadik végső sikerére készül a Magyar Kupa 20 órakor kezdődő hétfő esti döntőjében, amely a Puskás Arénában és immár nézők előtt kerül megrendezésre.

A bajnokságban erősen ellentétes szezont hozott össze a két csapat, hiszen míg a fehérváriak a tabella elején, addig a lilák a középmezőnyben vagy annak végén fognak végezni. A három egymás elleni bajnoki eredménye is igazolta a két csapat közötti különbséget, mindháromszor a Vidié lett a három pont. Természetesen ez még nem jelenti azt, hogy a negyedik meccs is piros-kék sikert fog hozni, de leginkább ez várható.