A tokiói versenytábla alsó ágának elődöntője Karen Khachonvot és Pablo Carreno Bustát állítja egymással szembe.

Pablo Carreno Busta (Fotó: Leonard Zhukovsky / Shutterstock.com)

A negyeddöntők legnagyobb meglepetését a spanyol Carreno Busta (ATP 11.) okozta a két szettes Daniil Medvedev elleni győzelmével (6-2, 7-6). Az orosz játékos honfitársa, Khachanov (ATP 25.) az utolsó nyolc között Ugo Humbertet búcsúztatta három játszmában (7-6, 4-6, 6-3). Karen a tokiói menetelése során csupán egyszer játszott két szettes meccset, ezért valószínű, hogy fáradtabb lesz ellenfelénél, akit csak Marin Cilic kényszerített döntő játszmára még a második fordulóban. A harminc éves Carreno Busta és a huszonöt éves Khachanov mostanáig háromszor játszottak egymás ellen kemény borításon és az orosz teniszező 2-1-re vezet. Pablo Montréalban győzött 2017-ben 2-1-es szettarányban, majd Karen 2018-ban Torontoban és 2020-ban Cincinnatiban vágott vissza szettvesztesség nélkül.

Július 30., Péntek

09:00  Karen Khachanov - Pablo Carreno Busta  2.06  1.78

Tipp

A mérkőzés nyertese: Pablo Carreno Busta:  1.78

Fogadj teniszre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021.07.29. (14:09)