A leggyorsabb borítás Stanislas Wawrinkának kedvezhet a Jannik Sinner elleni első fordulós összecsapásán.

A háromszoros Grand Slam-győztes visszakapaszkodása az élvonalba nehézkesnek látszik, jelenleg a világranglista 265. helyen álló játékos a füves idényben játszott egyetlen hivatalos tornáján is csak képességeinek parányi részét tudta megcsillantani. A londoni Queen's Clubban játszott első meccsén még el tudta kapni Frances Tiafoet egy három tie-breakes mérkőzésen, de a következő fordulóban nagyon simán verte őt Tommy Paul. Részt vett a Hurlinghamben zajlott bemutató jellegű tornán is, de ott is két játszmás vereséget szenvedett Rafael Nadaltól. Bár eredményessége már nem a régi, Stan The Man tapasztalata nem vész el és ez sokat segíthet egy olyan fiatal játékos ellen, aki alig játszott füvön eddigi pályafutása során.

Wawrinka kétszeres negyeddöntős a Wimbledonon (2014, 2015), viszont ellenfele összesen két meccset nyert karrierjében a szálas játékfelületen és azokat is 2019-ben. A londoni rangos tornán a tavaly indult először és a nyitókörben ki is kapott. Eastbourneben próbált formába rázódni az idei rangos eseményre, de Tommy Paul három játszmában rontotta el bemutatkozását. A húsz éves Sinner (ATP 13.) tizenhét évvel fiatalabb Wawrinkánál, de ezen a borításon ennek kevésbé lehet jelentősége. Így nem lenne hatalmas meglepetés ha az egymás elleni mérleg 3-0-ra nőne a svájci játékos javára. Stan először a 2019-es US Open kemény borításán győzte le Jannikot 3-1-es szettarányban, majd szettvesztesség nélkül verte ugyancsak 2019-ben az antwerpeni kemény borításon.

június 27., hétfő

Tipp Szettek száma Felett 3.5 @ 1.63

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.06.27., 06:25.