Eddigi két mérkőzésükön Shuai Zhang még szettet sem veszített Martina Trevisan ellen.

Shuai Zhang (Fotó: lev radin/Shutterstock.com)

Első győzelmét pontosan itt Clevelandban szerezte a tavaly, a másodikat pedig az idén a római salakon még azelőtt, hogy az olasz játékos a Roland Garros elődöntőjébe jusson. Ha Zhang (WTA 35.) még a lassú borításon is verni tudta ellenfelét, akkor nem meglepő, hogy a kemény borításon annál nagyobb esélyesnek vélhető, hiszen sokkal sikeresebb volt az évek során ezen a típusú játékfelületen és ezt az idei mutatók is igazolják. A kínai játékos pályafutása során három WTA bajnoki címet gyűjtött be és mind kemény borításon tette, Trevisan (WTA 27.) egy tornagyőzelemmel büszkélkedhet, amelyet salakon szerzett.

Emellett, a közelmúlt eredményei is kínai fölényt mutatnak. Shuai nemrég negyeddöntőt játszott Cincinnatiban, míg Martina ezen a héten kaparintotta meg első meccsgyőzelmét a kemény borításra való visszatérése óta. Még a Cleveland-i rajtja is jobb volt Zhangnak, ugyanis ő két játszmában verte Katerina Siniakovát, Tresvisan viszont szetthátrányból küzdötte le Mayar Sherifet.

augusztus 25., csütörtök

Tipp Játékok száma Alatt 23.5 @ 1.48

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.08.24., 07:17.