Nyolc eseményt választott ki, amiket 6/8-as és 5/8-as kombinációban adott fel, ezzel szép nagy összeget nyert, jelent meg a SzerencseMix legújabb számában.

Csupa végeredményre vonatkozó 1X2 tipp, mindenféle bajnokságból, amikben talán budapesti sorstársunk sem hitt, hogy mind bejön, hiszen 5/8-as és 6/8-as kombiként adta fel a nyolc megérzését. Előbbire 180 forintos, míg utóbbira 270 forintos alaptétet szánt, így összesen 20 160 forintot kockáztatott. Jöjjön a szelvény, van itt minden, olasz, spanyol és angol bajnoki is. Ha nem néztem félre, akkor minden mérkőzés július 17-én este 9-kor kezdődött, és a nagy részük mondhatni simán jött, kettőt leszámítva.

Megszerezte a vezetést a Lugo, aztán piros lapot kapott, és kiegyenlített a Tenerife, de végül a 95. percben az emberhátrányban lévő Lugo belőtte a győztes gólt. A másik izgalmas találkozó a Juve Stabia - Chievo volt, ahol a vendégek a 73. percben megszerezték második találatuk, 0:2-re alakítva az eredményt. Ezt követően feltámadt a Juve Stabia, és az utolsó negyedórában háromszor is eredményes volt, megfordítva így találkozót. Remek szelvény, szép nyeremény, gratulálunk!

Díjazzuk, ha aktív vagy weboldalunkon!
Kommentelj, vezess fogadási naplót, tippelj helyes a játékokban, légy a közösség része, és vedd ki a részed az SPF Klub által elérhető összegekből. További részletek ITT!