Ismét születtek olyan nagy szorzós tippek áprilist követően, melyekről beszélnünk kell! Félidő és vége fordítás továbbra is uralkodó hatalmas fogások terén, de jött egy pontos eredmény is a májusi dobogóra.

A legnagyobb fogást Giggs hozta össze, a hónap második felében, labdarúgásra vonatkozó meglátásával. Marco Grüll megszerezte a vezetést az idegenben pályára lépő Rapid Wiennek, a szünetre ilyen állás mellett mentek el a csapatok, majd a második játékrészben feltámadt a Wolfsberger. Két perc alatt dőlt el minden, Tai Baribo a 74. percben talált be, majd a 75. minutumban jött Adis Jasic, és kialakult a 2:1-es, fordítást jelentő végeredmény. Ezzel az is eldőlt, hogy Giggs félidő vendég, vége hazai tippje bejött 21-es oddson. Jöjjön a második és harmadik legjobb horgász!

Várda64 jégkoronggal férkőzött a top3-ba, egy vaskos 17-es szorzóval. A tamperei világbajnokság döntőjére tippelt, mégpedig arra, hogy a házigazda Finnország rendes játékidőben 3:3-as döntetlen eredményt ér a címvédő Kanada ellen. Bejött a tipp, a hosszabbítást aztán a finnek nyerték, Várda64 szempontjából, lényegtelen módon. A harmadik legjobb fogás Talpas nevéhez köthető, aki a PSG - Troyes összecsapást kapta telibe, a pontos végeredményt megjátszva, ami 2:2 lett. Marquinhos és Neymar korán hozta a hazaiak két gólját, aztán a Troyes is felzárkózott. Ezek voltak a legnagyobb szorzójú tippek májusból, gratulálunk nektek!

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.