Folytatódik a Bajnokok Ligája, ami kapcsán újra hozzzászólásban tippelős játékba kezdünk. Én megjátszom, ha bejön, akkor a profitot szerencsére bízva megkapja valaki.

Változtatunk a korábbi menetrenden, és ezúttal a beérkező tippeket összesítem, majd sorsolok közülük egyet, feladom, tehát élesben is megjátszom 18 dollárért. Ha bejön a dolog, akkor a tippet beírok között kisorsolom a profitot. Kicsit bonyolultnak hangzik, de a véletlenre bízzuk a játékot, és nem a többséget másoló többségre. Fontos részlet továbbá, hogy a játék ezúttal közösségi oldalon fog zajlani, Facebook-csoportunk City - Madridos bejegyzése alá kell a hozzászólást írni. Tippelési határidő: csütörtök (augusztus 6.) - 20:00 óra.

A visszavágón az angol csapatnak van előnye, mely még februárban 2:1-re tudott nyerni Madridban. További fontos részlet, hogy Sergio Ramos eltiltott lesz, mivel az első meccsen kiállították, tehát nincs könnyű helyzetben Zinedine Zidane. A második félidő volt igazán eseménydús, hiszen a vezetést a spanyolok szerezték meg, Isco találatával a 60. percben, ezek után tudott fordítani Pep Guardiola alakulata, Gabriel Jesus góljával és Kevin De Bruyne büntetőjével. Lefutott lenne a párharc? Mire tippelsz?