A Clevelandbe (7–3) látogató Warriors (3–6) hétfőn (november 16) leigazolta Raja Bellt(G) és Vladimir Radmonovic-t(F). Cserébe adta a Charlottenak Acie Law-t(G) és Stephen Jacksontól(G/F) is végre megszabadult. Bell érkezése sokat számíthat védekezésben, szombaton már hasznát vehették volna: a Millwaukee Bucks elleni vereségen nem tudták megállítani Brandon Jenningst (55 p). Az újonc csak a harmadik negyedben 29 pontot szerzett ellenük. Helyzetük súlyosbodott azzal, hogy a játék elején Kelenna Azubuike lesérült, és a teljes szezonról lemaradhat. Emellett a játékképtelenek sorát gyarapítja R. Turiaf, A. Biedrins és Brandan Wright. Corey Maggette a mai mérkőzésből talán már nem marad ki. Másik oldalon Shaquille O'Neal fog hiányozni, bár sérülése enyhébb, Mike Brown óvatos lesz és nem fogja fejetlenül harcba dobni kulcsemberüket. A "kis harcos" Shaquille Rashaunt, Zydrunas Ilgauskas fogja helyettesíteni. A tagbaszakadt litván utoljára 10 pontot, 6 leppattanót gyűjtött a Jazz ellen. Múlt idényi Cavs-Warriors találkozók (2–0) a Cleveland javára döltek el. Egy éve (2008 novemberében) Ilgauskas volt a hős 21 ponttal, januárban LeBron James (32 p) hozta meg utolsó másodpercekben az egy pontos győzelmet (106–105).

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors   1.05 - 11.00

Fórum - NBA 2009/10

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.