A gyors tempóban játszó Suns (8–1) megtalálta a megfelő stílust, a sorozatos győzelmek útján jár. Újra otthon, egy 4–1-es keleti kirándulás után, nagy vereséget mért szerdán a New Orleansre (124–104). Miután a tavalyi rájátszásból kimaradtak, Alvin Gentry csapata, a 1980–81-es 11–1 arányú rajt után, idén kezdett a legfényesebben. Az első kilenc játékban mindig sikerült száz vagy száznál több pontot szerezniük, és vezetik az NBA-t 112,3 pont/meccs átlaggal. Steve Nash szerdán csak 23 percet irányított, de így is 10 assziszttal és 12 ponttal végzett. Múlt évadban 7,5 szerzett pont, 9,5 assziszt a teljesítménye a Lakers ellen - ez két találkozó átlaga, az utolsó két összecsapáskor, sérülés miatt, kimaradt a harcból. Így járt akkor Andrew Bynum is, a Lakers (6–1) centere, aki ma végre visszatérhet DJ Mbenga helyébe. A harmadik center, a spanyol Pau Gasol, továbbra is játékképtelen.

L.A.Lakers - Phoenix    1.29 - 3.70

Fórum - NBA 2009/10

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.