A kazahoknak nem volt szerencséjük eddig, az első meccsen Dél-Koreával játszottak (21-39), aztán a házigazda Kínával (13-25), végül hétfőn a spanyolokkal (12-30). Lényegében esélyük sem volt a jobb szereplésre, ez a három csapat torornymagasan felettük áll játékerőben. Azonban én láttam biztató jeleket Lev Janijev szövetségi kapitány csapatában. Félidőig tökéletesen játszottak a két ázsiai ellenfelük ellen, hiszen Dél-Korea csupán 17-14 vezetett, Kína pedig egyenesen szenvedett ellenük (7-9). Taktikailag tehát ott vannak a szeren Kozlováék. Elefántcsontpart 11 góllal kapott ki a spanyoloktól (18-29), 9 góllal Dél-Koreától (26-35). Igen ám de a két nagy valami eszméletlen gyenge játékkal rukkolt ki ellenük, tehát nem nekik köszönhető ez a viszonylag szorosabb eredmény, hanem a nagynevű ellenfelük pocsék fellépésének. Aztán jött a harmadik meccsük, ahol döntetlent játszottak Argentínával (19-19) úgy, hogy az utolsó pillanatban még a dél-amerikaiak dobtak kapufát! Én épp ebből a meccsből indulok ki, amikor azt mondom, nem erősebbek kazah ellenfelüknél. Argentína szintén nagyon kikapott a nagyoktól (18 spanyol, 11 Kína), tehát egy szinten vannak a kazahokkal. És ezzel az egy szinten lévő argentin csapattal nem bírt Elefántcsontpart. Az exszovjetek pedig tudjuk, hogy mindig veszélyesek, nagyon tudják lassítani a játékot, és ha az afrikaiak nem tudnak 20 gólnál többet dobni, akkor nem hinném, hogy ez a hendihatár ne jöhetne. A 4. fordulóval kapcsolatban itt látok egyedül bizonytalanságot a fogadóirodák részéről, én ezt próbálom kihasználni, amíg ilyen magas a hendihatár.

tipp: Kazahsztán +4,5 gól
odds: 2.00
fogadóiroda. bwin
(Írta: Szigo)

Fórum - Női Kézilabda VB 2009

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.