Az előzetes alatt hozzászólásban maximum egy szavazatoddal élve, írd meg, hogy az AC Milan - Manchester United összecsapásra az alábbi négy tipp közül melyiket adjam fel 10 dolláros téttel. Ha van kedved, indokolj is! A többségi döntést játszom meg az Európa Liga mérkőzésre, ha bejön a dolog, az összes válaszoló között kisorsolom az alap tét és profit összegét. Tippelési határidő: március 18-án, csütörtök 19:00 óra!

Két játék, két nyertes

Korábban is voltak ilyen játékok, de az újraindulás óta lement két körben hibátlanul tippelt a többség, így két nyertes is örülhetett. Először hazai győzelemre fogadtam a West Ham - Leeds bajnokin, pckontar pedig nyert 21.5 dollárt. Másodszor pedig overt írtatok, ezért az Arsenal - Tottenham meccsen ez lett feladva, mely szintén bejött, így lencsab nyereménye 18 dollár lett. Lássuk a harmadik kör mit hoz? Jöjjön a négy lehetőség!

Manchester United - Milan: Kjaer egyenlítő gólja a végén!

1. tipp: AC Milan jut tovább (2.20)

Jól kezdett az olasz csapat az Old Traffordon, hiszen kétszer is eredményes tudott lenni, de végül mindkét találat érvénytelen lett. Az első játékrészt inkább a Milan uralta, veszélyesebben játszott, mint az angol klub. Félidőben Ole Gunnar Solskjaer változtatott, és ez meg is hozta az eredményt, Amad Dialló bejött harmadik meccsére a Unitednél, és az első kapura lövésével megszerezte az első gólját. Próbálkoztak a vendégek, végül a fentebb látható módon, egyenlítettek is a 92. percben. Talán jobb volt a Milan, tovább is jutna?

2. tipp: Manchester United jut tovább (1.61)

Az első meccs fényében nekem kicsit furcsa, hogy a Manchester United továbbjutása a kisebb szorzó. Az 1:1-es eredmény sem annyira jó nekik, és az olaszok többször is veszélyesebben játszottak náluk. Kettő darab United lövés találta el a kaput, míg a Milan esetében ez a szám 5 volt. Lehet én látok valamit nagyon rosszul, és tényleg az angolok az esélyesebbek? Kíváncsi leszek a tippjeitekre.

3. tipp: 2.5 gólnál több lesz (1.90)

Az első meccsen volt kapufa, meg nem adott gólok, és ezek mellett még két érvényes találat is. Nem jött az over, de közel jártak hozzá, bár az is igaz, hogy a kapura lövések száma nem volt kiugróan magas, összesen 22-szer próbálkoztak a csapatok. Az xG adatok alapján egyébként közel igazságos eredmény született, hiszen a Manchester United 1.47-es, míg az AC Milan 0.93-as mutatóval zárta a mérkőzést.

4. tipp: 2.5 gólnál kevesebb lesz (1.90)

Egyik fél sem szokta túlzásba vinni a gólszerzést az utóbbi hetekben. Még február végén, a Roma ellen játszott 2.5-nél több gólos meccset az AC Milan, mely azóta négy undert is hozott, köztük persze a United elleni EL-találkozót. Nem kell kapura veszélyességi pótlékot fizetnie a Manchesternek sem, kevés találatos eredmények egész sorát tudja felmutatni, február végén volt egy hármas szériájuk 0:0-ból, amit nézni is rossz volt. Sajnos néztem.