Ferencvárosi TC (n)

Magyarország - NB1 nők Tipp
Vaci NKSE (n) - Ferencvárosi TC (n) Ferencvárosi TC (n) által szerzett összes gól - Felett/alatt
Felett 30.51.70

2024 márc 28. 10:46

Vaci NKSE (n) - Ferencvárosi TC (n) tipp

A csütörtöki napon még 5 NBI-es meccset rendeznek a női kézilabda bajnokságban.

Ferencvárosi TC (n) - MTK-Budapest (n) MTK-Budapest (n) által szerzett összes gól - Felett/alatt
Felett 24.51.68

2024 márc 19. 09:42

Ferencvárosi TC (n) - MTK-Budapest (n) tipp

25 gól sok vagy kevés, mindig nézőpont kérdése.

Női kézilabda BL elődöntő - FTC-Rail Cargo Hungaria - Team Esbjerg 009 Hír

2024 febr 17. 05:45

Női kézi BL: Metz - Ferencváros élő közvetítés és fogadási lehetőségek

Az utolsó szalmaszálba kapaszkodna a Fradi.

Ferencvárosi TC (n) - Békéscsabai ENK SE (n) Ferencvárosi TC (n) által szerzett összes gól - Felett/alatt
Alatt 37.51.71

2024 febr 14. 10:58

Ferencvárosi TC (n) - Békéscsabai ENK SE (n) tipp

Ááá, bakker, kinn süt a nap, már ezerrel mennék szőlőt metszeni, erre mit látok!!!

Kézilabda női Bajnokok Ligája - FTC-Rail Cargo Hungaria - Odense HB 010 Hír

2024 jan 20. 05:04

Női kézi BL: Ferencváros - Ljubljana élő közvetítés és fogadási lehetőségek

Nem számolgatni, hanem nyerni kell.

Bajnokok Ligája (n) Tipp
MKS Zagłębie Lubin (n) - Ferencvárosi TC (n) MKS Zagłębie Lubin (n) által szerzett összes gól száma - elsõ félidõ - Felett/alatt
Felett 11.51.79

2023 nov 19. 10:15

MKS Zagłębie Lubin (n) - Ferencvárosi TC (n) tipp

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, végre megtaláltam.

Ferencvárosi TC (n) - Győri Audi ETO KC (n) Győri Audi ETO KC (n) által szerzett összes gól - Felett/alatt
Felett 30.51.86

2023 nov 15. 09:50

Ferencvárosi TC (n) - Győri Audi ETO KC (n) tipp

Jön a szezon első Fradi-Győr bajnoki meccse, ami most picit más, mint az eddigiek, mert a Győr a szezon elején belenézett a Mosonmagyaróvár elleni pofonba.

Ferencvárosi TC (n) - MKS Zagłębie Lubin (n) MKS Zagłębie Lubin (n) által szerzett összes gól száma - elsõ félidõ - Felett/alatt
Felett 11.51.98

2023 nov 11. 10:36

Ferencvárosi TC (n) - MKS Zagłębie Lubin (n) tipp

A hétvégén igazi kézidömping, EHF Kupa is rajtol, Challenge Cup szintén, bár az nem érdekel mindent, és szombaton a BL-ben is mgyaros nap, három együttesünk is pályán.

2023 szept 9. 08:57

Ferencvárosi TC (n) - Metz HB (n) tipp

A Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírása szombaton rajtol, méghozzá a GYőr és a Fradi mellett a DVSC-vel, tehát három magyar együttes is részt vesz ebben a sorozatban.

Békéscsabai ENK SE (n) - Ferencvárosi TC (n) Gólok száma - 1. félidő - Felett/alatt
Felett 29.51.93

2023 szept 6. 13:26

Békéscsabai ENK SE (n) - Ferencvárosi TC (n) tipp

Érdekes helyzetben van a Békéscsaba ENK SE, hisz az első két körben letudja a két 'kötelezőt' azaz a kötelező zakót.

2023 jún 4. 11:03

Vipers Kristiansand (n) - Ferencvárosi TC (n) tipp

Elek Gábor távozása, vagy nem is tudni mi, de valami nagyon feldobta az FTC-t.

Ferencváros női kézilabda játékosok 2023 Hír

2023 jún 4. 10:15

Ferencváros - Vipers Kristiansand élő közvetítés és fogadási lehetőségek

A magyar döntő elmaradt, a csoda viszont él. Történelmet írna a zöld-fehér alakulat.

Női kézi BL: Közel hatos szorzón fogadhatunk a Győr - Ferencváros álomdöntőre

Előbb a győriek, majd a budapestiek lépnek pályára a szombati Final Four elődöntőiben.

2023 máj 26. 10:34

Első blikkre egy sima Fradi overt szerettem volna húzni, és minden bizonnyal jön is, de mivel az már behúztam 'élesben', így itt picit más tippet hozok, ami szerintem simán jobb, mint amit én elsőre megtettem.

Metz HB (n) - Ferencvárosi TC (n) Metz HB (n) által szerzett összes gól - Felett/alatt
Felett 29.51.82

2023 máj 7. 09:57

Metz HB (n) - Ferencvárosi TC (n) tipp

A Metz Érden hat góllal verte meg az FTC-t, 32-26 lett a vége.

Ferencvárosi TC (n) - SG BBM Bietigheim (n) SG BBM Bietigheim (n) által szerzett összes gól - Felett/alatt
Felett 26.51.84

2023 febr 4. 09:55

Ferencvárosi TC (n) - SG BBM Bietigheim (n) tipp

Csütörtök, péntek, szombat, meccsnap, én meg még most is azon gondolkodom, jó e ez a tipp?!

Ferencvárosi TC (n) - RK Krim Mercator (n) RK Krim Mercator (n) által szerzett összes gól - Felett/alatt
Felett 25.51.91

2023 jan 14. 10:34

Ferencvárosi TC (n) - RK Krim Mercator (n) tipp

Nem 10/10-es tipp, de tipp, és szerintem erős. A Ferencváros együttese a sok kevésbé acélos ellenfél ellen vívott meccsen talán picikét elkényelmesedett.

2023 jan 11. 14:49

Ferencvárosi TC (n) - DVSC Schaeffler (n) tipp

Két nemzetközi kupamegmérettetés között játszanak egy igazi rangadót a női K&H Liga 10.

Kisvárda (n) - Ferencvárosi TC (n) Gólok száma - 1. félidő - Felett/alatt
Alatt 25.52.02

2022 dec 30. 10:33

Kisvárda (n) - Ferencvárosi TC (n) tipp

Maradván a magyar női kézilabda K&H Liga sorozatánál természetesen a Kisvárda Master Good SE - FTC-Rail Cargo Hungaria találkozót is körbejártam kicsit, azért mégiscsak a szülővárosom csapata fogadja a Fradit.

2022 okt 22. 08:57

Banik Most (n) - Ferencvárosi TC (n) tipp

Korrekt kis szorzó egy korrekt line-ra, amit elsőre én furcsának tartok, ilyen 64-65 gól környékére gondoltam, amit a bukik over/underként megállapítanak, de valamiért ennél alacsonyabb lett.

2022 szept 24. 11:21

Ferencvárosi TC (n) - Brest Bretagne Handball (n) tipp

A harmadik forduló jön a 2022/23-as idényben, ahol a Brest egyelőre null pontos, de ha azt nézzük, hogy a 'cseszemével' és a Vipres-szel szátszott, azért ez nem meglepő.

Ferencvárosi TC (n) - ÉTV-Érdi VSE (n) Hendikep - 1. félidő - Hendikep
Hazai -5.51.93

2022 szept 20. 11:20

Ferencvárosi TC (n) - ÉTV-Érdi VSE (n) tipp

Vissza akartam itt kukázni, hogy a Bietigheim 10+ gólos győzelme mit fizetett, de hirtelen nem találtam.

Vaci NKSE (n) - Ferencvárosi TC (n) Gólok száma - 1. félidő - Felett/alatt
Felett 30.51.96

2022 máj 3. 09:35

A magyar női kézilabda NBI-ben a Győr és a Fradi versenyfutása folytatódik a bajnoki címért.

Felett 26.52.04

2022 ápr 2. 11:31

Érdekes kis meccs előtt állunk. A Fradi mint minden évben, ebben is a BL Final Fourról álmodozott, de az álom valószínűleg az is marad egy ideig.